top of page

Çekilebilir 30 Dolar Kazanabileceğimiz Bir Kripto Para Borsası Airdrop!

Etkinlik 3 kolay adımdan oluşmaktadır. İlk olarak kampanyaya dahil olmak için Bybit borsasına kayıt olmak ve ardından etkinlik sayfasına giderek, Etkinliğe kayıt düğmesine basmakla başlanıyor. Eğer sizlerde Bybit borsasına ilk kez kayıt olacaksanız aşağıda bulunan bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.


BYBİT Kayıt Linki: https://partner.bybit.com/b/cryptokursu

Etkinlik bağlantısı; 30 Dolarlık Airdrop!

1. Etkinlik;

İlk adım Bybit borsasına kayıt olmak ile başlıyor ve bu şekilde çekilebilir 5 USDT bonus kazanabiliyoruz.


2. Etkinlik;

Etkinlik sayfasından ulaşabileceğiniz Bybit borsasında listeli olan fan tokenlar ile yatırma işlemi yapmakla gerçekleşiyor. Bu işlem tamamlandığında 5 USDT bonus daha kazanıla biliniyor.


3. Etkinlik;

Yatırma işlemi sonrası ilk alım ve satım da gerçekleştirilmesi ile 10 USDT değerinde bir bonus daha yakalama ihtimali sunuyor bize. Bybit borsası bu şekilde birçok airdrop gerçekleştiriyor.


Bu etkinliklerin kuralları ve dikkat edilmesi gereken bölümleri yok değil. O yüzden yukarıda belirtmiş olduğumuz etkinlik sayfasından detayları net bir şekilde okuyarak anlayabilirsiniz. Bu etkinliklerin sonu yok. Bizler sizler için en kısa sürede etkinlik ve airdrop haberlerini ulaştıracağız.


Eğer isterseniz bu etkinliğin detaylarını Youtube videosu ile de ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. Bu blog yazısı ve içeriği yatırım tavsiyesi değildir. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page