top of page

Para Yatırmadan 10 Dolar Bonus Kazan!

Mexc borsasının yapmış olduğu büyük bir etkinlik ile yeni kayıt olan kullanıcılara güzel bir bonus etkinliği sunuyor. Bu bonusu kazanmak için herhangi bir para yatırma işlemi gerçekleştirmemize gerek yok!


Mexc borsası Türkiye kampanyalarına dikkat edip önem göstermekle beraber güzel airdrop imkanları da sunuyor. Bunlardan biri ise yazımızda bahsettiğimiz $10 değerinde ki bonus. Bu bonus nasıl kullanılıyor kısaca ondan bahsedelim.

Bonusu kullanmak için herhangi bir yatırım yapmak zorunda değiliz. Bonus bize ücretsiz olarak gelmektedir. 10 Dolar bonusu vadeli işlemlerde işlem açmamızı sağlayarak, yapılan işlemden elde edilen kazancın çekilmesiyle oluşmaktadır. Bonus direkt olarak çekilmemektedir. Bonus ile yaptığınız işlemden kazandığınız parayı çekebilirsiniz. Peki kripto para sektöründe ki en güzel bonuslardan biri olan bu işlemi nasıl yapıyoruz?

 

Bonus Kazan!

İşlemler oldukça basit olmakla beraber sırasıyla yapıldığında bonus hak edenlerin hesabına +1 gün sonra geçmektedir.

  • Mexc borsasına kayıt ol.

  • Mexc kayıt linki: TIKLA

  • Kayıt olduktan sonra KYC doğrulamasını tamamla.

1. Adım: Hemen Başlayalım


Kayıt olmak için kırmızı tıkla yazısına tıkladıktan sonra kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu etkinlikte referanslı bir link olmasına özen gösteriniz. Şuanda yer alan kayıt linki referanslıdır.


2. Adım: KYC tamamlama


KYC yapmanın amacı Mexc borsasına birden fazla kayıt olmaların önüne geçmekle beraber geldiğini düşünüyorum.

 

Bonus Nasıl Kullanılır?


Bonus vadeli işlemler hesabınızda yer aldığında normalde nasıl vadeli işlem yapılıyorsa aynı şekilde kullanılmaktadır. İşlemi sonlandırdıktan sonra eğer kazancımız varsa kazancımızı spot hesabına transfer yolu ile aktardıktan sona çekimini yapabiliriz. Vadeli işlemler nasıl yapılır? BURADAN ulaşabilirsiniz.


Bu içerikte hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Uyarıyı dikkate aldığınız için teşekkür ederiz.Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page