top of page

Bedava Coin Kazanabileceğiniz Bir Kripto Para Borsası!

Bu yazıyı hazırlarken objektif olup tüm detayları ile sizlere aktaracağımı bilmenizi isterim. Altını çizerek belirtmeliyim ki etkinlik ücretsiz olup para yatırma gibi şartları yoktur. Bu nedenle yatırım tavsiyesi değildir!


Etkinlik şu şekilde; Tarihi belli olmaksızın belli aralıklarda bedava coin almamızı sağlayan kırmızı zarf ödüllerinden ibaret. Geri sayım başlıyor be bedava sahip olabileceğimiz coin paketi açtıktan sonra hesabımıza geçiyor. Peki tüm şart sadece siteye kayıt olmak mı? Kayıt olmak haricinde KYC doğrulaması istediğini belirtmem gerekiyor. KYC tamamladıktan sonra paketi açmanız ile beraber coin sizin hesabınıza geçiyor.


Kayıt ol!

Etkinliği daha yakından incelemek isteyenler için kayıt olma linkini bırakıyorum.


CoinW Kayıt Linki: https://www.coinw.com/front/invitePublicity?r=1813251&language=tr_TR


Coinleri Hemen Çekebiliyor Muyuz?

Coinleri çekebilirsiniz. Bunu engellemiyorlar ama zorlaştırıyorlar. Coin çekmek istediğinizde ise çekilebilir coin miktarını arttırdıkları için. Kazanılmış coinden marketten alıp toplu bir şekilde çekile biliniyor. Daha detaylı anlatımın olduğu videoyu izleyerek sistemi inceleyebilirsiniz.Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page