top of page

Yatırım Yapmadan Bedava Coin Kazanabileceğiniz Süpriz Kutu Airdrop!

Kripto para borsalarının rekabetinden birçok yerde bahsetmiştik. Bu rekabet bir güzel etkinliği daha bizlere sunuyor. Yatırım yapmadan kazanabileceğimiz bedava süpriz kutular. Üstelik içlerinden kripto para çıkma ihtimali var. Etkinliğin detaylarını anlatan bir tablo ile sizlere göstermek istiyorum.

Etkinliğin güzel yanı ise kayıt olduğunuzda ve Okx uygulamasında oturum açtığınızda direk bir tane süpriz kutu kazanıyor olmanız. Bunun için sizlere Android ve Ios uygulamarının linklerini aşağıya bırakıyorum...


Google Play Okx İndirme Bağlantısı! App Store Okx İndirme Bağlantısı!


Fazladan Bir Süpriz Kutu Daha;


Etkinliğin devam eden bölümünde ise ilk $50 yatırma işleminden sonra bir tane daha süpriz kutu kazanma imkanınız oluyor. Böylelikle toplam iki tane süpriz kutuya erişile biliniyor. Süpriz kutulara sahip olanlar onları bekletmeden açmalarına dikkat etmesi gerekiyor. Süpriz kutuların bir süresi var ve bu kutular açılmadığında yok oluyor. Bu içeriğimiz yatırım tavsiyesi değildir.


Etkinliğin detaylarını ise Okx borsasının kendi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizleri Youtube, Telegram ve Twitter adreslerimizden takip etmeyi unutmayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page