top of page

Son Dakika Bitcoin Yorum! Bitcoin İçin Zaman Daralıyor!

Bitcoin Son Durum;

Bitcoin'de son zamanlar yaşananlar insanların canını oldukça sıkmış durumda. Oldukça hareketsiz bir döneme girmiş olan Bitcoin için işler değişecek mi? Aşağıda bulunan grafik dönüm noktasını ima eder şekilde olsa da insanları heyecanlandırmaya yetiyor.

Uzun zamandır 20.000 dolar seviyelerinde direnç olarak karşılaşan Bitcoin tekrar bu direnci test edip kırmayı hedefliyor. Tabi piyasa yapıcılar buna izin verebilir mi orası meçhul. Her zaman olmasa da acele edenin zarar ettiği bu piyasada küçük oyunlar dönmüyor değil. Özellikle de Bitcoin üzerinde insanların sıkılmasını sağlayıp bezdirmekle beraber piyasanın sert hareketler yaşadığı dönemlere şahit olduk. Şuanda oluşan durum teyit edildiğinde oldukça güzel günlerin bizi beklediğini umut ediyoruz. Ayı piyasasında her yükseliş sonrası sert bir düşüşün olduğunu unutmayarak dikkatli bir şekilde piyasa takibi yapılmalı.


Bitcoin yükselir mi?

Piyasa oldukça hacimsiz güzel haberler almak günden güne zorlaşıyor. Bu havada böyle bir soruya cevap vermek gereksiz olur. Bitcoin için kırılan trendin üstünde tutunması ile ara yükseliş zamanının yakın olduğu gözlemleniyor. Tabi bu piyasayı takip eden birçok büyük yatırımcı ve analist olduğunu söylersek birçok farklı fikrin ortalıkta gezdiğini gözden kaçırmamak gerekiyor.


Yazımızı sizlere bu içeriğin yatırım tavsiyesi olarak kullanılmamasını söyleyerek bitirmek istiyoruz. Daha fazla içerik için www.cryptokursu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page