top of page
Airdrop.png

Hem Bedava Hem Çekilebilir Yatırımsız Para Kazan!

Çekilebilir Yatırımsız 15 Tl ile 15.000 Tl Değerinde Coin Kazanabileceğiniz Bir Etkinlik! Bu etkinlik için yapılması gerekenler oldukça basit. Yazının başında belirtmek isterim ki bu etkinlikten kazandığınız coinler tamamen sizin oluyor.Bedava Coin Etkinliği (Airdrop)


Etkinlik 29 Ekim son günü olduğunu bildirmek isterim. Etkinlik süresince yapılan ilk KYC-1 onaylamasının ardından hesabınıza direkt olarak seçili coinlerden (BTC, ETH, SHIBA, AVAX, DOGE) 15 lira ile 15.000 lira arasında coin beliriyor. Kayıt olmak isteyen arkadaşlar aşağıda bulunan kayıt ol bağlantısını kullanarak kayıt olabilirler. Yeni kayıt olan arkadaşlar için ise yapılması gerekenler aynı şekilde tekrarlıyor. Kayıt olup KYC işlemini tamamlamakla direkt olarak coin cüzdanınıza geçecektir. Bu etkinlik 100.000 katılım ile tamamlanmaktadır.


Icrypex Kayıt Ol; Kayıt Bağlantısı

Etkinlik detayları; Icrypex Duyurular


Coinler Çekile biliyor mu?


KYC tamamladıktan sonra kazanılan coinler çekilebilir mu? Bu sorunun cevabı çok kolay. Kayıt olduktan ve sürpriz coin ödülünü aldıktan 15 gün sonra coini çekebilir satabilir transfer edebilirsiniz. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Birçok kripto para borsası çeşitli etkinliler yapmakta. Bu tür etkinlikleri sizlere haberdar etmek ise bizim görevimiz. Kazandığınız bedava coinlerin keyfini çıkartmakla beraber görüşmek üzere.Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhür ederler...

bottom of page