top of page

Luna İçin Dönüş Günü Geldi mi? Luna Coin Yorum

Luna coin güncel son dakika yorum;


Luna coin için görebileceğiniz en güncel yorum olduğunu düşünyoruz. Dafa fazla beklemeden hemen Luna coin için bizi neler bekliyor inceleyelim.


04.10.2022 Luna & Lunc Fiyat Grafikleri;


Luna için ilk olarak büyük haberden bahsedecek olursak bu haberin ana kahramanı Bitcoin olacaktır. Bitcoin son dönemde takılı kaldığı kanalı kırarak kripto para takipçilerine büyük bir merak içinde bırakıyor.


Bu gördüğünüz Bitcoin grafiği Luna coin için gerçekten büyük önem arz ediyor. Bitcoin için gelebilecek bir kırılım Luna coini dahil tüm alt coinleri etkileyebilecek bir hareket yakalatacaktır. Bu dönemlerde insanların kafasındaki soruları az çok kestirebiliyoruz. "Burdan girmeli miyim?" "ya tekrar düşerse" gibi sorulara cevap bulamasak dahi güzel ve kademeli bir plan ile çok güzel sonuçlar alınabilir.


Bitcoin yazımızda bulanan grafiğe bir göz atalım;


Bitcoin güncel durum;

Bitcoin için basit bir grafik analizi olarak görünse de aslında çok şey ifade etmektedir. Öncelikle hedef trend üstü güçlü bir şekilde tutunabilen bitcoin olacaktır. Ondan sonrası Luna için küçük bir hediye olarak düşünüle bilinir.


Lunc Coin Yorum;

Pempe trend olarak gördüğümüz duvar şuana dek denense bile geçilememiştir. Bitcoin ile gelebilecek yükseliş dalgası Lunc coin için bir şans oluşturabilir. Özellikle bitcoin ile bağlantılı olup geri gönüş hedefine ulaştırabilecek günü yakalabilir.


Güncel kısa vade destek seviyesi olan 0.000291 bölgesi ile düşüş trendinin kesiştiği bölge Bitcoin hamlesi ile Lunc coin için tekrarlanabilecek bir sert yükseliş yaratabilir. Bunun için daha çok erken ama bu piyasanın esprisi bu değil mi zaten...


Analizimizi incelediğiniz için çok teşekkür ederiz. Unutmayın bu analiz ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. Güncel olarak ürettiğimiz içeriklerimizi www.cryptokursu.com üzerinden takip edebilirsiniz.Sorumluluk Reddi Beyanı: Cryptokursu.com internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhüt ederler...

bottom of page