top of page
İletişim;

Mesajlar gün içerisinde kontrol edilmektedir. Lütfen sorularını ve mesajlarınızı gönderdikten sonra sabırla bekleyiniz. E-posta yolu veya aşağıda bulunan iletişim paneli ile mesaj yollayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler...

Logo.png
Merhaba,

Crypto Kursu gelişmekte olan kripto para piyasasına destek olmak için kendi blog sitesi ile elinden geleni yapmaktadır. CryptoKursu.com web sitesinin amacı piyasa takibini daha kolay bir hale getirmek için oluşturulmuş bir blog platformudur. Daha kaliteli ve güncel içerikler ile kripto para piyasasını daha kolay takip etmeyi vazifesi haline getirmiştir. Bloglar ile piyasada gelişen son dakika haberlerden haberdar olabilirsiniz. Güncel airdroplar ve etkinlikler için özel çaba harcanmaktadır. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Uyarı,

Crypto Kursu kimseden para veya coin istemez. Dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Sahte grup ve kanallar var. Bu tuzaklara aldanmayın!

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu internet sitesinde bulunan içerik, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan blog yazıları, sosyal medya içerikleri ve analizler tamamen kişisel yorumlar olmakla beraber hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur. Bu içerikler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu bültende atıfta bulunulan bilgiler, güvenilir kaynaklar elde edilmiş olup, kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, bu içerikler ve blog yazılarının kullanılması sonucunda yatırımcılar ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilemez. Bu internet sitesinde bulunun tüm içerikler ve paylaşımlar için bu çekinceyi kabul etmiş olduklarını taahhür ederler...

bottom of page